Andrejs Rodionovs

-Latvija ir nabadzīga valsts. Bet jums ir jābrauc!
-Latvija ir nabadzīga valsts. Bet es jau esmu ieradies!

Andrejs Rodionovs

Andrejs Rodionovs

Mans solis pārcelties uz Latviju sakrita ar vairākiem notikumiem. Precīzāk- ar Porošenko valdīšanas sākumu. Protams, arī ar pilna mēroga karu Ukrainā, kas vēl nav beidzies.
Man nebija nepieciešamības šeit tik ļoti iejusties- daudzas lietas šeit notika tā, kā pats sakārtoju. Es teiktu, ka man, iespējams, bija jāintegrējas visus 23 dzīves gados, kamēr dzīvoju Krievijā.

 

 

Kopš pirmajām dienām Latvijā, es piedalījos sociālajā dzīvē. Pirmajā piektdienas vakarā, ko pavadīju Latvijā, satikos ar jauniem uzņēmējiem no Latvijas Universitātes. Astotās dienas rītā bija notikusi pirmā biznesa tikšanās. Dienā, kad es saņēmu savu uzturēšanās atļauju, man piedāvāja labu darbu. Tomēr es atteicos no tā. Daudz kas ir noticis šajā gadā.

Kad tava jaunība tikusi pavadīta autokrātisko valstī, tavs potenciāls parādās sabiedrībā, kurā ir vienlīdzīgas iespējas. Pakāpeniski tu sāc saprast, ka viss dzīvē ir atkarīgs no tā, kā tu rīkojies. Tu izvēlies savu mērķi un sasniedz to.

 

 

 

Šobrīd man ir divi galvenie projekti: nodarbojos ar interneta mārketingu un pārcelšanos uz Latviju. Tagad es esmu arī sācis izstrādāt projektu infobiznesa jomā. Es rakstu par politiku un sabiedrību krievu un angļu valodā. Es aktīvi piedalos politiskajā dzīvē. Es esmu arī aktīvi sportoju.

Es plānoju palikt Latvijā uz visiem laikiem.

Comments

comments