Noteikumi un nosacījumi

Ievietojot blogu portālā voiceofmigrants.eu, autors apzinās, ka blogs kļūst brīvi pieejams ikvienam interneta lietotājam.

Pie blogiem būs atļauta komentāru pievienošana;

Veidojot blogu, autors izmanto tikai tādus faktus un apgalvojums, par kuru patiesumu ir personīgi pārliecināts;

Informācijas izvietošana, kurā minēta reklāma, tiks rūpīgi izvērtēta. Ja tiks konstatēts spamošanas mēģinājums, tad šādas informācija netiks publicēta un tās sniedzējs tiks bloķēts uz visiem laikiem.

Tikai pats Bloga autors atbildīgs par autortiesību ievērošanu gadījumos, ja blogā tiek izmantoti citu autoru darbi;

Portālā voiceofmigrants.eu publicēto darbu autoru viedokļi var atšķirties no Portāla viedokļa. Par publikāciju saturu ir atbildīgi autori;

Par blogā un komentāros rakstītās informācijas patiesumu un precizitāti, kā arī jebkādām sekām, ko var izraisīt nepatiesas un neprecīzas informācijas publicēšana vai jebkādi šo noteikumu pārkāpumi, atbild tikai to autori.

Portāls voiceofmigrants.eu nenes atbildību par jebkādiem zaudējumiem, ko bloga autors nodarījis trešajām personām ar viņa veidotā bloga materiālu (rupjībām, tīšiem apvainojumiem utml.

Portāls voiceofmigrants.eu nav atbildīgs par informāciju (tekstiem, audio/video failiem, attēliem), ko Portālos izvieto Bloga autori.

Portālā voiceofmigrants.eu aizliegts izvietot pretlikumīgu informāciju tekstu, attēlu, audio vai video failu veidā, kā arī informāciju tekstu, attēlu, audio vai video failu veidā, kas ir aizsargāta ar autortiesībām, kas nepieder bloga autoram vai nav saņemta autora atļauja.